وانفینکس

کارمزدها

کاهش پله‌ای کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال

در این سطح بندی کاهش کارمزد تا 60 درصد فراهم است

مثال تتری: در سطح پایه، اگر شما 100 تتر معامله کنید، کارمزد ما 0.28 تتر (28 سنت) می‌شود.

مثال تومانی: در سطح پایه، اگر شما 1 میلیون تومان معامله کنید، کارمزد ما 2900 تومان می‌شود.

توجه داشته باشید که برای رفتن به سطوح بالاتر کارمزد معاملات، باید احراز هویت خود را کامل کرده باشید.

صرافی‌های ارز دیجیتال، پلتفرم‌هایی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند ارزهای دیجیتال را با یکدیگر یا با ارزهای فیات مبادله کنند. صرافی‌ها برای ارائه خدمات خود، کارمزد دریافت می‌کنند. کارمزدها می‌توانند به روش‌های مختلفی محاسبه شوند، اما معمولاً به صورت درصدی از مبلغ معامله یا مبلغ ثابت هستند.

کارمزدهای صرافی‌ها معمولاً برای پوشش هزینه‌های عملیاتی صرافی، مانند هزینه‌های زیرساخت، هزینه‌های امنیتی و هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌شود. همچنین، کارمزدها می‌توانند به عنوان یک منبع درآمد برای صرافی‌ها عمل کنند.

انواع مختلفی از کارمزدها در صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارد. برخی از رایج‌ترین انواع کارمزدها عبارتند از:

کارمزد معاملاتی: این کارمزد برای هر معامله‌ای که در صرافی انجام می‌شود، دریافت می‌شود. کارمزد معاملاتی معمولاً به صورت درصدی از مبلغ معامله محاسبه می‌شود.

کارمزد واریز و برداشت: این کارمزدها برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال از صرافی دریافت می‌شوند. کارمزد واریز معمولاً رایگان است، اما کارمزد برداشت می‌تواند متفاوت باشد و به عوامل مختلفی، مانند نوع ارز، شبکه بلاک چین و حجم برداشت بستگی دارد.

کارمزدهای خدمات ویژه: برخی از صرافی‌ها خدمات ویژه‌ای مانند معاملات آتی یا مشتقات را ارائه می‌دهند. این خدمات معمولاً با کارمزدهای اضافی همراه هستند.

کارمزد واریز و برداشت ارز

کارمزد واریز ارز

در صرافی وانفینکس خدمات واریز ارز برای شما کاربران عزیز صفر است، یعنی کارمزدی برای واریز ارز از شما دریافت نمی‌کنیم

کارمزد برداشت ارز

به دلیل متغیر بودن شبکه های برداشت و همچنین متغیر بودن کارمزد در ساعات مختلف شبانه روز امکان کارمزد برداشت فراهم نیست. در هنگام برداشت ارز نسبت به شرایط موجود شبکه کارمزد به صورت لحظه‌ای محاسبه می‌ شود.

به زودی جدول لحظه‌ای کارمزد برداشت ارائه خواهد شد.

ارزشبکهکارمزد
USDTبه زودی---
BTCبه زودی---
ETHبه زودی---
... ......

کاربران عزیز در نظر داشته باشید دریافت کارمزد از معاملات شما برای ارائه خدمات با کیفیت و ایجاد امنیت برای سرمایه شما است، ما در وانفینکس در نظر داریم تا جای ممکن کمترین کارمزد را از شما دریافت کنیم.

اگر سوالی دارید حتما با ما تماس بگیرید تا سوال شما را پاسخ دهیم.