وانفینکس

خرید ارز REVV

خرید و فروش ارز REVV با بهترین قیمت امروز 

خرید ارز REVV در بهترین قیمت بازار یکی از چالش های مهم برای سرمایه گذاران است. در وانفینکس با بررسی بهترین قیمت امروز برای خرید REVV یا فروش می‌توانید سرمایه گذاری مطمعنی داشته باشید. در ادامه ما نکاتی برای خرید و فروش این ارز دیجیتالی آوردیم، حتما قبل از معامله ارز REVV این نکات را بررسی کنید. این محتوا بروز می‌شود. 

لطفا نظرات خود را درباره ارز REVV با ما به اشتراک بگذارید.

نمودار قیمت لحظه‌ای REVV

تا 800 تتر از ما، سود از شما

20 جایزه + یک شانس برای چرخاندن گردونه شانس هدیه بگیر.

REVV یک ارز دیجیتالی است که به عنوان ارز درون بازی در بازی‌های موتوراسپرت بلاک چین که توسط برندهای Animoca توسعه یافته است، استفاده می‌شود. این ارز برای حفظ اقتصاد بازی در F1 Delta Time ،MotoGP Ignition و REVV Racing است. این پروژه‌ها مفهوم بازی برای کسب درآمد را پیاده‌سازی می‌کنند، که از طریق آن به گیمرها برای کمک به دنیای بازی، مزایای مالی در قالب ارز دیجیتال ارائه می‌شود.

در این مقاله، به بررسی کامل ارز دیجیتالی REVV خواهیم پرداخت.

تعریف و کاربرد REVV

REVV یک ارز دیجیتالی بر بستر اتریوم است که به عنوان ارز درون بازی در بازی‌های موتوراسپرت بلاک چین استفاده می‌شود. این ارز برای انجام انواع فعالیت‌های درون بازی مانند خرید و فروش ماشین‌ها، قطعات و آیتم‌های بازی، شرکت در مسابقات و شرط‌بندی استفاده می‌شود.

تاریخچه و پیشینه REVV

REVV در سال 2020 توسط شرکت Animoca Brands، یک شرکت بازی‌سازی بلاک چین، راه‌اندازی شد. این ارز برای اولین بار در صرافی بایننس فهرست شد.

توکنومیکس REVV

REVV یک توکن ERC-20 است که عرضه کل آن 3 میلیارد واحد است. از این مقدار، 1.19 میلیارد واحد در گردش است.

REVV یک توکن سوختی است که برای انجام انواع فعالیت‌های درون بازی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، برای خرید و فروش ماشین‌ها، قطعات و آیتم‌های بازی، شرکت در مسابقات و شرط‌بندی، باید از REVV استفاده کرد.

آینده ارز REVV

آینده REVV به موفقیت بازی‌های موتوراسپرت بلاک چین که از این ارز استفاده می‌کنند، بستگی دارد. اگر این بازی‌ها موفق شوند، REVV نیز به عنوان یک ارز دیجیتالی محبوب شناخته خواهد شد.

نحوه خرید REVV

برای خرید REVV، باید از یک صرافی ارز دیجیتال که این ارز را فهرست کرده است، استفاده کنید. از جمله صرافی‌های معتبری که REVV را فهرست کرده‌اند، می‌توان به بایننس، OKX و OneFinex اشاره کرد.

مراحل خرید REVV

برای خرید REVV، باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. در صرافی ارز دیجیتال وانفینکس ثبت نام کنید.
  2. احراز هویت خود را انجام دهید.
  3. ارز فیات مورد نظر خود را به صرافی واریز کنید.
  4. REVV را با ارز تتر یا تومان مورد نظر خود خریداری کنید.

REVV یک ارز دیجیتالی با پتانسیل بالا است که می‌تواند در آینده به عنوان یک ارز دیجیتالی محبوب شناخته شود. با این حال، برای موفقیت REVV، بازی‌های موتوراسپرت بلاک چین که از این ارز استفاده می‌کنند، باید موفق شوند.

اگر به بازی‌های موتوراسپرت علاقه دارید و به دنبال یک ارز دیجیتالی با پتانسیل بالا هستید، می‌توانید REVV را در نظر بگیرید. البته، قبل از خرید هر ارز دیجیتالی، باید تحقیقات خود را انجام دهید و ریسک سرمایه‌گذاری را در نظر بگیرید.

نماد رو

رو

REVV - REVV

#218
متاورس

0.008473 تتر

490.722268 تومان

-0.02%

0.008205

0.008649

بالاترین قیمت امروز0.008649
پایین‌ترین قیمت امروز0.008205
حجم معاملات ارز (REVV)3,682,434
حجم معاملات (USDT)30,705