وانفینکس

خرید ارز ZIL

خرید و فروش ZIL با بهترین قیمت امروز 

خرید ارز ZIL در بهترین قیمت بازار یکی از چالش های مهم برای سرمایه گذاران است. در وانفینکس با بررسی بهترین قیمت امروز برای خرید ZIL یا فروش می‌توانید سرمایه گذاری مطمعنی داشته باشید. در ادامه ما نکاتی برای خرید و فروش این ارز دیجیتالی آوردیم، حتما قبل از معامله ارز ZIL این نکات را بررسی کنید. این محتوا بروز می‌شود. 

نمودار قیمت لحظه‌ای ZIL

تا 800 تتر از ما، سود از شما

20 جایزه + یک شانس برای چرخاندن گردونه شانس هدیه بگیر.

ارز ZIL یا زیلیکا (Zilliqa) یک ارز دیجیتال است که بر روی یک پلتفرم بلاک چین با نام Zilliqa ساخته شده است. این پلتفرم بر روی یک الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) مبتنی است و هدف آن ارائه یک راه حل مقیاس پذیر برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (DApp) است.

معرفی ارز ZIL

ارز ZIL با نماد اختصاری ZIL یک ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. این ارز توسط تیمی از توسعه دهندگان باتجربه در زمینه بلاک چین ایجاد شده است و از همان ابتدا با استقبال خوبی از سوی سرمایه گذاران مواجه شد.

ارز ZIL بر روی پلتفرم Zilliqa ساخته شده است که یک پلتفرم بلاک چین با الگوریتم اثبات سهام است. این پلتفرم از ویژگی های مختلفی برخوردار است که آن را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز مناسب می کند. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقیاس پذیری بالا: پلتفرم Zilliqa از یک فناوری جدید به نام Roll-up استفاده می کند که به آن امکان می دهد تا حجم بالایی از تراکنش ها را به طور کارآمد پردازش کند.
  • امنیت بالا: پلتفرم Zilliqa از یک الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند که آن را در برابر حملات سایبری بسیار مقاوم می کند.
  • هزینه های پایین: هزینه های تراکنش در پلتفرم Zilliqa بسیار پایین است که آن را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز تجاری مقرون به صرفه می کند.

کاربردهای ارز ZIL

ارز ZIL در پلتفرم Zilliqa برای انجام انواع عملیات ها استفاده می شود. از جمله این عملیات ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال تراکنش ها: ارز ZIL برای ارسال تراکنش ها در شبکه Zilliqa استفاده می شود.
  • اجرای برنامه های غیرمتمرکز: ارز ZIL برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز در پلتفرم Zilliqa استفاده می شود.
  • استیکینگ: ارز ZIL برای استیکینگ و کسب سود از طریق مشارکت در امنیت شبکه Zilliqa استفاده می شود.

قیمت ارز ZIL

قیمت ارز ZIL از زمان راه اندازی تا کنون نوسانات زیادی داشته است. در سال ۲۰۱۷، قیمت این ارز به بالاترین سطح خود یعنی ۰.۲۸ دلار رسید. اما پس از آن، قیمت ZIL به سرعت کاهش یافت و در سال ۲۰۲۰ به پایین ترین سطح خود یعنی ۰.۰۰۱ دلار رسید.

از سال ۲۰۲۰، قیمت ارز ZIL روند صعودی خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۲۲ به بالاترین سطح خود یعنی ۰.۱۵ دلار رسید. اما پس از آن، قیمت ZIL دوباره کاهش یافت و در حال حاضر در محدوده 0.01673 دلار معامله می شود.

آینده قیمت ارز ZIL

آینده قیمت ارز ZIL به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توسعه پلتفرم Zilliqa: هر چه توسعه پلتفرم Zilliqa پیشرفت کند، تقاضا برای ارز ZIL نیز افزایش خواهد یافت.
  • پذیرش ارزهای دیجیتال: هر چه پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان افزایش یابد، تقاضا برای ارز ZIL نیز افزایش خواهد یافت.

بر اساس پیش بینی کارشناسان، قیمت ارز ZIL در سال ۲۰۲۳ به طور متوسط در محدوده ۰.۰۳ دلار خواهد بود. اما اگر توسعه پلتفرم Zilliqa به سرعت پیش برود و پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان افزایش یابد، ممکن است قیمت ZIL در سال ۲۰۲۳ به بالاترین سطح خود یعنی ۰.۱۵ دلار برسد.

ارز ZIL یک ارز دیجیتال با پتانسیل بالای رشد است. این ارز بر روی یک پلتفرم بلاک چین با ویژگی های پیشرفته ساخته شده است که آن را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز تجاری مناسب می کند.

آینده قیمت ارز ZIL به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما بر اساس پیش بینی کارشناسان، قیمت ZIL در سال ۲۰۲۳ به طور متوسط در محدوده ۰.۰۳ دلار خواهد بود. اما اگر توسعه پلتفرم Zilliqa به سرعت پیش برود و پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان افزایش یابد، ممکن است قیمت ZIL در سال ۲۰۲۳ به بالاترین سطح خود یعنی ۰.۱۵ دلار برسد.

نماد زیلیکا

زیلیکا

ZIL - Zilliqa

#110

0.01673 تتر

966.14077 تومان

-0.12%

0.01658

0.01745

بالاترین قیمت امروز0.01745
پایین‌ترین قیمت امروز0.01658
حجم معاملات ارز (ZIL)5,416,718
حجم معاملات (USDT)92,001